Пока без коментариев

Збір пожертв у зв’язку з трагедією у Бергені

Шановні друзі,
Звертаюся до вас з проханням проявити милосердя та підтримку сім’ї, яка потерпіла від страшної трагедії. У таборі тимчасового перебування українських біженців у місті Берген, Норвегія, сталося жахливе сімейне насильство, що призвело до смерті молодої жінки. Залишився маленький хлопчик — сирота, який зараз знаходиться в немилосердному світі без матері й з батьком під слідцтвом.
Однак, на щастя, у загиблої є сестра, яка готова прийняти на себе важке завдання забезпечення догляду за малюком. Ця сім’я потребує нашої підтримки та допомоги. Сестра загиблої живе в Україні, де триває війна, і сама має на утриманні дитину-інваліда. Вони змушені вириватися з-під уламків болю та страждань, щоб забезпечити дітям гідне майбутнє.
Я закликаю до милосердя і співчуття. Нехай наші добрі серця з’єднаються, щоб допомогти цій сім’ї. Наша підтримка може стати променем надії в цей тяжкий момент їхнього життя.

Кожна крона, кожен внесок, незалежно від суми, мають велике значення. Зібрані кошти допоможуть забезпечити основні потреби цієї сім’ї, зокрема житло, харчування, медичну допомогу та освіту для дітей.

Якщо ви хочете допомогти, ви можете зробити це безпосередньо банківським переказом на банківський рахунок нашої парафії 3624.67.28555. Не забудьте позначити переказ тестом: «Magic hjelp». Всі зібрані кошти будуть передані родині дитини в Україну.

Нехай наші добрі вчинки принесуть тепло, любов та надію в ці долі, які потребують нашої уваги. Ваша підтримка може змінити долю цієї сім’ї.

Дякую вам за ваше серце, вашу увагу та вашу відданість!
За дорученням Парафіяльної Ради,
священик Дмитро Останін

 

Оставить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.