Пока без коментариев

Війна в Україні. Звернення до парафіян настоятеля парафії.

Улюблені браття та сестри у Господі!
Господу завгодно було допустити війну між Росією та Україною. Хай буде Його свята воля! Будемо вірити, що це допущено для благих цілей і приведе до доброго кінця, тому що воля Божа завжди добра і премудра.
Отже, браття і сестри, виконайте все, що вимагає від вас обов’язок любові до Батьківщини.
Моліться Богу, щоб Він дарував перемоги нашому війську, дякуйте Богу за даровані перемоги, жертвуйте на військові потреби, кому доведеться йти в битви, не шкодуючи свого життя, боріться не з ненависті до ворога, а з любові до наших співвітчизників, пам’ятаючи слова Спасителя: „Немає більше тієї любові, як якщо хто покладе душу свою за друзів своїх” (Івана 15, 13). Словом, робіть усе, що вимагає від вас любов до Вітчизни. Любов до Вітчизни є святим почуттям. Спаситель освятив це почуття Своїм прикладом: з любові до Своєї земної Вітчизни, Він плакав за тяжку долю Єрусалима (Лк. 19, 41).
Але, крім земної вітчизни, ми маємо ще Вітчизну Небесну. До неї належать люди без різниці національності й нації, тому що всі люди однаково діти Отця Небесного та брати між собою. Ця Батьківщина наша є Церква Христова, якою ми однаково члени і за якою діти Отця Небесного справді складають одну сім’ю.
Православний християнин покликаний любити свою Вітчизну, що має територіальний вимір, і своїх братів по крові, які живуть у всьому світі. Така любов є одним із засобів виконання Божої заповіді про любов до ближнього, що включає любов до своєї сім’ї, одноплемінників і співгромадян.
Патріотизм православного християнина має бути дієвим. Він проявляється у захисті Вітчизни від ворога, праці на благо Вітчизни, як про це сказано в нашіх документах.
Тому я не розлучаюся з вами, браття і сестри, росіяни та українці, і залишаюся з вами у своїх молитвах. І виконуватимемо разом наш обов’язок щодо нашої Небесної Батьківщини, який кому належить. Я буду, як завжди, молитися за Церкву, за усіх вас, займатися церковними справами, богослужінням; усі ви, християни, що чи мирно живуть вдома чи йдуть на війну, зростайте і утверджуйтеся у вірі і процвітайте у всіх християнських чеснотах. Всі ж разом палко молитимемося, щоб Господь скоріше відновив порушений мир. Хай допоможе нам у всьому цьому Господь!

Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога Отця, і причастя Святого Духа, най буде з усіма вами! Амінь.

Оставить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.